NEOPLAN N1218

Ideāla Stila un Funkcionalitātes Kombinācija

Pārstāvot mūsdienu autobusu industrijas standartus, NEOPLAN N1218 ne tikai izvirza jaunus standartus, bet arī maina izpratni par to, kādam jābūt ideālam autobusam.

Dizains un Eksterjers

NEOPLAN N1218 uzjundī iztēli ar savu dinamisko un straujo dizainu. Autobuss ir gludas līnijas, kas uzsver tā mūsdienīgo un inovatīvo raksturu. Pateicoties unikālajai aerodinamiskajai formai, tas arī demonstrē iespaidīgu degvielas ekonomiju.

Interjers

NEOPLAN N1218 iekšpusē harmoniski apvienojas komforts un funkcionalitāte. Plaša salona daļa, aprīkota ar ērtiem krēsliem, nodrošina pasažieriem greznu ceļojuma apstākļus. Katra detaļa, sākot ar apgaismojumu līdz ventilācijas sistēmai, ir izstrādāta, ņemot vērā pasažieru maksimālo ērtumu.

Tehniskās Specifikācijas

NEOPLAN N1218 tehniskā aprīkojuma līmenis nevienu neviensaldēs, pat visprasīgāko ekspertu. Iespaidīga dzinēja jauda, progresīvas drošības tehnoloģijas un augsti efektīva piekārtes sistēma garantē drošību un stabilitāti uz jebkura ceļa.

Ekoloģiskums

NEOPLAN N1218 atspoguļo mūsdienu pasaulē ekoloģiskumu un ilgtspējīgu attīstību. Ņemot vērā jaunākos ekoloģiskos prasījumus un standartus, šis autobuss piedāvā zemu izmešu līmeni un ir ekonomisks.

Noslēgums

NEOPLAN N1218 ir progresīvu tehnoloģiju un inovāciju iemiesojums autobusu pasaulē. Tas apvieno stilu, komfortu un uzticamību, sniedzot pasažieriem un vadītājiem nepārspējamu ceļojuma pieredzi. Ja meklējat autobusu, kas kalpos jums daudzus gadus un vienlaikus atbilst augstākajiem standartiem, tad NEOPLAN N1218 ir jūsu izvēle.