NEOPLAN N1116

NEOPLAN, gadu desmitiem ilgi, ir kvalitātes un inovāciju standarts autobusu industrijā. Katra jaunā modelis ir rūpīgu pētījumu un uzlabojumu rezultāts, un NEOPLAN N 1116 nav izņēmums. Šis autobuss apvieno progresīvas tehnoloģijas, izcilu dizainu un augstu komforta līmeni pasažieriem.

Dizains un Eksterjers

NEOPLAN N 1116 ir elegances un inovācijas, kas raksturīgas zīmolam NEOPLAN, īstenojums. Aerodinamiskās līnijas, raksturīgās leņķiskās formas un dinamiskais siluets padara to ne tikai par funkcionālu, bet arī stilīgu autobusu. Hromēti elementi un LED lukturi piešķir mūsdienīgus akcentus, padarot tā izskatu atmiņā paliekošu.

Interjers

Autobusa NEOPLAN N 1116 iekšpusē jūs gaida komforts un greznība. Plaša salona daļa, ērti krēsli ar galvas balstiem, ergonomiska vadības elementu izvietojums un daudzas mūsdienīgas ērtības nodrošina pasažieru komfortu garākos ceļojumos. Gaiša un plaša telpa ar lieliem logiem ļauj baudīt skatus ceļojuma laikā.

Tehniskās Specifikācijas

Uz NEOPLAN N 1116 ir uzstādīts spēcīgs un uzticams dzinējs, kas spēj nodrošināt lielisku dinamiku pat pilnībā iekrautā autobusa gadījumā. Progresīvas drošības sistēmas, piemēram, ABS un ESP, nodrošina stabilitāti dažādos ceļa apstākļos. Progresīva piekare nodrošina gludu braukšanu, samazinot vibrāciju un troksni salona daļā.

Ekoloģiskums

Mūsdienīgās tehnoloģijas, kas izmantotas NEOPLAN N 1116 dzinējā, nodrošina zemu izmešu līmeni un augstu degvielas patēriņa efektivitāti. Tas padara šo autobusu ne tikai ekonomiski izdevīgu ekspluatācijā, bet arī draudzīgu videi.

Noslēgums

NEOPLAN N 1116 piedāvā lielisku dizaina, komforta un veiktspējas kombināciju. Šis autobuss ir ideāli piemērots tālajiem ceļojumiem, pilsētas pārvadājumiem un tūristu maršrutiem, nodrošinot pasažieriem augstāko komforta un drošības standartu.