NEOPLAN N1217

NEOPLAN N1217 HDC ir tālu vairāk nekā vienkārši vēl viena autobusa modelis ražotāja klāstā. Tas ir augsti efektīvs, ērts un tehnoloģiski progresīvs pārvietošanās līdzeklis, kas apmierina gan vadītāju, gan pasažieru vajadzības. Sākot ar materiālu kvalitāti līdz pat pārdomātam dizainam, N1217 HDC patiesi izceļas konkurentu vidū.

Dizains un Eksterjers

NEOPLAN N1217 HDC ir izteiksmīga funkcionalitātes un elegances kombinācija. Aerodinamiskās ķermeņa līnijas, smalka radiatora režģa un iespaidīgi izmēri padara to ne tikai par autobusu, bet patiesu mākslas darbu uz riteņiem. Integrētās LED gaismas piešķir mūsdienīgu akcentu, padarot tā ārējo izskatu pievilcīgu un atmiņā paliekošu.

Interjers

Autobusa iekšpusē pasažierus sagaida patiesa greznība. Plašas sēdekļi ar regulēšanas iespēju, augstas kvalitātes apšuvuma materiāli un daudzas mūsdienīgas ērtības rada komforta atmosfēru. Lieli logi nodrošina lielisku skatu, bet integrētā audio sistēma un klimata kontroles sistēma padara ceļojumu patīkamu un atpūtušos.

Tehniskās Specifikācijas

NEOPLAN N1217 HDC ir apveltīts ar iespaidīgām tehnikām īpašībām. Tā dzinējs piedāvā optimālu jaudas un efektivitātes kombināciju, nodrošinot gludu un spēcīgu paātrinājumu. Mūsdienīga piekare, augstas kvalitātes bremžu sistēmas un progresīvas vadības tehnoloģijas garantē drošību un pārliecību kustībā uz jebkura ceļa.

Ekoloģiskums

Ņemot vērā pašreizējās vides prasības, NEOPLAN neaizmirst ekoloģiskās drošības svarīgumu. N1217 HDC ir aprīkots ar tehnoloģijām, kas samazina kaitīgu izmešu daudzumu, un izmanto progresīvus risinājumus degvielas patēriņa samazināšanai. Tādējādi tas ne tikai atbilst visiem vides drošības standartiem, bet arī ir ekonomisks izvēles variants operatoriem.

Noslēgums

NEOPLAN N1217 HDC ir vairāk nekā vienkārši autobuss. Tas ir inovāciju, komforta un stila kombinācija, kas padara katru ceļojumu unikālu. Vai tas būtu pilsētas pastaigājums vai tālais reiss, šis autobuss piedāvā augstāko komforta un drošības standartu, apmierinot pasažieru un vadītāju augstākās prasības.